KÖKSAL SELÇİK

Demokratik Sol Parti - Antalya Konyaaltı Belediye Başkan Adayı

KÖKSAL SELÇİK

1967 Doğumlu olup ilk , orta ve lise eğitimini Antalya da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesinde İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunudur. 38 yıldır Antalyada ikamet etmektedir.Evli bir çocuk babasıdır . Eşi ingilizce öğretmenidir. Antalya AB Medya Grup olarak AB TÜRK HABER Gazetesi, AB TV (Antalya Büyükşehir TV) ve çeşitli ticaret faaliyetlerinde bulunmaktadır.
İki Tane Federasyonun Genel Başkanı olup biri ANTALYA KAPICILAR DERNEĞİ olup diğeri ise BAŞARILI SANAYİCİLER VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ’dir.
Antalya da aynı zamanda inşaat faaliyetlerinde başarılı yerlere imza atmıştır.
İçki ve sigara içmez sporla uğraşıyor.
1999 yılında tek başına Kepez Belediyesi Bağımsız Başkan adayı oldu .
2002 de de Bağımsız Milletvekili adayı oldu .

PROJELERİ


PAZARLARA ŞİKÂYET KUTUSU GELİYOR
Pazar yerlerinde halka hizmeti daha iyi verebilmek için halkın Belediye Başkanına daha hızlı ulaşabilmesi için Şikâyet, İstek ve Dilek kutuları kurulacak. Bu şikâyetler doğrudan Belediye Başkanı tarafından okunarak değerlendirilecektir. Sorunlarınızı ve İsteklerinizi en kısa zamanda çözeceğiz. Bu uygulamaları halka açık olan Plaj, Eğlence Merkezleri vb. yerlerde yapacağız. Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Sizlere layık olan hizmetleri biz vereceğiz.
Bizim Prensibimiz: Kimseyle kavgamız yok. Kimseye çamur atmayız, herkesle barış içerisinde yarışırız. İşimiz Proje Üretmek.

KONYAALTINA KOLEJLERİN VE ÖZEL OKULLARIN DESTEĞİ GELİYOR
Belediyemiz Bölgesinde bulunan Özel Üniversite ve Kolejlere maddi durumu düşük olan aileler, Şehit, Gazi, Zeki, Başarılı, Öksüz ve Özürlü çocuklar için kontenjan açılacaktır. Bu çocuklar eğitimlerine ücret ödemeden o okullarda devam edeceklerdir.Ayrıca maddi durumu iyi olmayan çalışan annelerin çocukları için kreş temin edilecektir.
Bizim Prensibimiz: Kimseyle kavgamız yok. Kimseye çamur atmayız, herkesle barış içerisinde yarışırız. İşimiz Proje Üretmek

DÖNER GAZİNO BELEDİYEYE GEÇİYOR
Belediye Bünyesinde bulunan Döner Gazino özel idarenin elinden alınacak ve Konyaaltı Belediyesine ait olacak. Yeni piknik alanları ve dinlenme tesisleri yapılacaktır. Bu düzenlemelerle halka daha kaliteli hizmet vereceğiz.

KONYAALTINDA’Kİ BATAKLIKLAR SPOR ALANI VE PARK ALANLARINA DÖNÜŞECEK

Belediye Bölgesinde bulunan kanallar ve bataklıklar ıslah edilerek, düzeltmesi yapılan alanlarda spor tesisleri, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları inşa edilerek, semt sakinleri ve çocuklarının özgürce kullanabilecekleri bir alana dönüşecektir. Halka hizmet üst seviye’ye çıkartılacaktır.

MAHALLEDEKİ KOKU GİDİYOR
Köksal Selcik vatandaşlara müjde verdi. Belediye Başkanı olur olmaz Mahalledeki kokuların giderileceği müjdesini verdi. Orada yaşayan vatandaşların akşam olduğu zaman çok ciddi lağım kokusuna maruz kaldıklarını biliyoruz. Konuyu uzman kişilerle görüştüm. Basit yöntemlerle koku problemini yok edeceyiz.

KONYAALTINA HOBi BAHÇELERİ GELİYOR
Konyaaltına Tarım için elverişli olan bölgelere Hobi Bahçeleri kuracağız Hobi bahçesini kiralayan kişi, 1 sene boyunca bu araziyi, zirai tarım ilacı, kimyasal gübre ve benzeri unsurları kullanmadan, istediği çiçek bahçesini kurmak için veya evinde tüketeceği zehirsiz sebzeleri üretmek için kullanacak. Gündelik hayatın aksamaması için, bahçe sahipleri gelemedikleri zaman, sulama hizmeti alabilecekler. Bu alanlara Otopark, Hayvan Barınağı, Meyve Bahçesi, Çocuk Oyun Alanları, Çay Bahçesi, Kafeterya, Yönetim Bürosu, Güvenlik ve Tuvaletler bulunacak. Yemyeşil bir ortamda toprakla haşır neşir olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Kapıcılar Belediye Personeli Olacak
Kapıcılar Derneği Genel Başkanı Köksal Selcik , DSP Antalya Konyaaltı Belediye Başkanlığına aday oldu. Selcik ilginç projesine yine imzasını attı.
Köksal Selcik “Konyaaltında Belediye adına gelir getirebilecek çok olanaklar var” dedi. Belediye Başkanı çevresine peşkeş çekmeden hakla ilgilenmiyor. Ben Belediye Başkanı olur olmaz ilk işim hemen Belediye Konut masası kurmak.Daha sonra kapıcıları Belediye Personeline dahil edip maaşlarını ödemek.Böylece apartman sakinleri kapıcı ücreti ödemeyecekler.Yani bir Apartmanda Aylık Aidat ücreti 75 TL olan Vatandaş 25TL ödeyecek.Kapıcıların SSK + Maaşını Belediye verecek ve Belediye doğrudan Kapıcıya hizmet vermiş olacak. Herkes ’in sorusu 500 Kapıcı var maaşını nasıl ödeyeceksiniz. Her şeyi devletten beklemek yanlış. Peki niye Belediye Başkanı olunuyor,bu gibi projelere yer vermek için Konyaaltı Antalya’nın en gözde Turizm Bölgesidir. Konyaaltında doğayla iç içe bir yerde basit bir tesis projemiz var bunu gerçekleştireceğiz. Rusya’ya gittiğimde orada gördüm . Rusya’ya 20 Ülkeden 30 dakikalığına ölmeye gelen şahıslar var.Ölmeye deyince yanlış anlamayın . Burası Terapi Merkezi kişi 30 dakikalığına tabuta daha sonra toprağa giriyor . 30 dakikalığına hayatla ilişkisi kesiliyor . 30 dakika sonra çıkınca sinirleri alınmış ve rahatlamış oluyor. Aynı tesisten Konyaaltına kuracağım. Bu tesisin maliyeti 250 TL ‘yi geçmez . Buraya her gün en az 1000 Turist’in gelmesini sağlayacağım. Antalya’da bulunan Turlarla anlaşma yapacağım . Ayda 30 Bin Turist gelir kişi başı Terapi ücret 150 Dolar olursa 1000 *150 Günlük 150 Bin Dolar Ayda 4.500.000 Dolar yapar. Bunu TL’ye çevirirsek 8 Trilyon yapıyor. Kapıcıların ise SSK+maaş 600 Bin Lira bu kazanılan para harca harca bitmez . Belediye para kazanıyorsa, Konyaaltı sakinleri sayesinde bu hedefe ulaştıysak Konut vergilerinizde % 50 düşürürüm. Geçen konut vergi lerinide almayacağım .60 yaş üstü ve 18 yaş altına ulaşım bedava olacak .Ayrıca burada kadın sığınma evleri açacağız . Kadınlarımıza yardım edeceğiz . Evlenmek isteyip maddi durumu iyi olmayanlara kapılarımızı açacağız. Sokak hayvanları için barınaklar açacağız . Sonuçta onlarda bizim gibi canlı . Ayda 8 Trilyon kazancı olan bir Belediye . Sizlerinde fikirlerine ihtiyacımız var Beni seçin eğer bu vaatlerimi 1 yıl içerisinde yapmazsam istifamı veririm . Delikanlıca ben buradayım.

www.konyaaltibelediyebaskani.com
www.koksalselcik.com

Konyaalatı Sahiline 2 Tane Üst Geçit Geliyor
DSP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Köksal Selcik Konyaaltı sahili Konyaaltında olmasına rağmen tüm Antalya halkına hizmet veriyor. Yazın kavurucu sıcaklarda vatandaş sahile gitmek için arabalarını yol kenarına park ediyorlar.Bu arabalar tehlike saçıyor . Ayrıca görüntü kirliliği yapıyor. Yolun karşı tarafına otoparklardan karşıya güvenli bir şekilde geçebilmek için 2 tane üst geçit düşünüyorum. Bu üstgeçit ve otopark sahilin daha güvenli ve düzenli olmasını sağlayacak. Böylece görüntü kirliliği de ortadan kalkacak. Antalya da çok zengin iş idamları var. Yaparlar mı bilmiyorum ama ben Belediye Başkanı olarak yaparım . Beni seçin eğer bu vaatlerimi 1 yıl içerisinde yapmazsam istifamı veririm . Delikanlıca ben buradayım . Saygılarımla .

http://p1310.hizliresim.com/1g/b/tfxdq.jpg

Seçim Bölgeleri

Güncel Haberler

http://p1310.hizliresim.com/1g/b/tfxdq.jpg